Chovatelská stanice psů

Dne 25.11.2017 se v Němčanech konalo další setkání naší psí rodiny! :-)

Vždy mě potěší, když se majitelé štěňátek vrací zpátky a po letech si pořizují dalšího čtyřnohého kamaráda opět z našeho chovu.  Je to skutečný projev spokojenosti a důvěry.
S mnohými z nich jsme se stali přáteli a setkáváme se pravidelně nejen v rámci výcvikových dnů. 
Podobně tomu bylo i poslední listopadovou sobotu - vedle starých známých jsme přivítali také dva nováčky - majitele štěňátek z posledních vrhů I a J, čímž se potkaly 4 generace našeho chovu. Nejprve jsme doma pozdravili naši 14letou Vendulku (náš poslední přímý žijící potomek po černém Artíkovi - Royal Standard Tankaram a matka od Jim Beam Royal Standard - ženicha Jackeliny).
A pak už byla hlavní postavou setkání právě devítiletá Jackelina (Original Star Royal Standard) a její dvě dcery Bublina (Bubble My Star Royal Standard) a Tequila Star Royal Standard, obě se svými dcerami - vrh I po Bublině a Wizardovi a vrh J po Tequile Star Royal Standard a Verdíkovi, který samozřejmě nemohl chybět.
Nejen on, ale i sourozenci z vrhu W - Roník a Jenny a také ostatní tety a sestřenice jako Matylda, Pepina, Natálka s dcerou Karamelkou přihlížely, jak se prckům daří při výcviku. Pokud se zakladatelka našeho chovu Stárynka (Upward Star Tankaram) dívala z psího nebe, určitě byla na své potomstvo pyšná!  Kromě Verdíka, ji mají všichni v rodokmenu! 
Chyběl akorát Gagarin, jenž trénuje na canicrosové závody. 
Na všechny se už móóóc těším v novém roce 2018!


Original Star Royal Standard (třetí zleva), vedle Verdík - Play Mor Simply Irresistible a Tequilla Royal Standard se svými dcerami z vrhu "J"Uprostřed žlutá Bublinka, po její levici dcery Borůvka a Giny, po pravici Bára - sestry z vrhu "I", úplně vpravo jejich sestřenice Go Go Star Royal Standard.
Babička Jackelina první zleva.


Nácvik chůze na vodítku a test povahy jako na OVVR.