Chovatelská stanice psů

Plánované vrhy

Čekáme, až se nám rozhárá naše černá fenka Bohunka - Queen Star Royal Standard, po které by se měla narodit černá a žlutá štěňátka. 
Ženicha zatím hledáme a rozhodujeme se mezi dvěma "kandidáty". 

Na konci září 2023 by se měla narodit černá štěňátka po naší čokoládové Otylce - Otýlie Pink Star Royal Standard.
Původně jsme zvažovali čokoládového psa, ale moje představa byla, aby vypadal anatomicky a typově jako náš černý Gagarin.
A rozhodnutí bylo na světě! Vlastně proč ne Gagarin? Narodí se sice jen černá štěňátka, protože nenese vlohu pro hnědou barvu, ale to pro nás není až tak důležité. Klademe větší důraz na prověřené zdraví a vlídný milý temperament - otec, dědeček a prarodiče z Otylčiny strany složili canisterapeutické zkoušky. 
Takže velká omluva zájemcům o čokoládové labradory, ale Gagarin jako otec bude ta nejlepší volba! 
Jinými slovy, do rodokmenu štěňátek se mi tímto podaří umístit moje nejlepší odchovy pocházející z původních dnes již časem prověřených spojení po těch nejlepších psech. 

Ve hře o čokoládová štěňátka byla ještě naše Favourite Star Royal Standard, ale jelikož úplně vynechala hárání, pohráváme si s myšlenkou, že ji již necháme být a předáme pomyslné žezlo mladším. Favinka pobývá s dětmi při canisterapii, žije plnohodnotný život a s ohledem také na její věk nebudeme za každou cenu trvat na březosti a dalším chovu. Letos tedy u nás žádné čokoládky nebudou. 

Zájemci kontaktuje mě nezávazně na tel. 777 849 955.

V této kategorii nejsou žádné články. Jsou-li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.