Chovatelská stanice psů

Současné vrhy

 Vrh V-  7 černých kuliček se narodilo 25.9.2023



Jedná se jíž o 6. generaci našeho chovu!
Maminkou je naše čokoládová Otylka - Otýlie Pink Star Royal Standard, její maminkou je Caramel Sweet Star Royal Standard po matce Revival Star Royal Standard, která je po fence G´Star Royal Standard a ta se narodila zakládající fence našeho chovu Upward Star Tankaram.  Takže vrh "V" je již v pořadí šestou generací.   

Původně jsme zvažovali čokoládového psa, ale moje představa byla, aby vypadal anatomicky a typově jako náš černý Gagarin.
A rozhodnutí bylo na světě! Vlastně proč ne Gagarin? Máme krásná černá štěňátka, protože Gagarin nenese vlohu pro hnědou barvu, takže i když je maminka hnědá, nikdy by se z tohoto spojení hnědé štěňátko nenarodilo. Ale to pro nás není až tak důležité. Klademe větší důraz na prověřené zdraví a vlídný milý temperament - otec, dědeček a prarodiče z Otylčiny strany složili canisterapeutické zkoušky. 
Takže velká omluva zájemcům o čokoládové labradory, ale Gagarin jako otec byla ta nejlepší volba! 
Jinými slovy, do rodokmenu štěňátek se nám tímto podařilo umístit moje nejlepší odchovy pocházející z původních dnes již časem prověřených spojení po těch nejlepších psech. 
Všechna štěňátka jsou již v nových domovech!


Další plánované vrhy: 
Čekáme, až se nám rozhárá naše černá fenka Bohunka - Queen Star Royal Standard, po které by se měla narodit černá a žlutá štěňátka. 
Ženicha zatím hledáme a rozhodujeme se mezi dvěma "kandidáty". 


Ve hře o čokoládová štěňátka byla ještě naše Favourite Star Royal Standard, ale vloni jsme hárání prošvihli, pak se nehárala, tak jsme se s ohledem na věk rozhodli, že ji již necháme být a předáme pomyslné žezlo mladším. Favinka pobývá s dětmi při canisterapii, žije plnohodnotný život a s ohledem také na její věk nebudeme za každou cenu trvat na březosti a dalším chovu. Letos tedy u nás žádné čokoládky nebudou. 

Zájemci kontaktuje mě nezávazně na tel. 777 849 955.