Chovatelská stanice psů

16.1.2018 se naší Natálce a Verdíkovi narodilo 6 štěňátek - vrh K.
3 čokoládové fenky, 1 černá a 1 černý a čokoládový kluk.
Na všechny z nich se už těší jejich noví páníčci. Kofola Koko Star jde dokonce do rodiny, kde žije labradoří seniorka, vnučka po našem pejskovi Vitality of Tankaram,
(pradědeček tohoto vrhu). Jak je ten psí svět malý a krásný!

Rodiče vrhu K:
Otec: Play Mor Simply Irresistible
Matka: Revival Star Royal Standard
Jedná se o opakované spojení z roku 2016, kdy všechna štěňátka z vrhu jsou zdravá a nevykazují známky žádného onemocnění.
Zájemce o štěňátka rádi uvítáme, ukážeme jak a kde štěňátka vyrůstají a umožníme jim vidět oba rodiče a také babičku štěňátek Ginu (G´Star Royal Standard), která se ve věku 12 let stále těší mimořádně dobré kondici a vypadá, že jí je o polovinu méně! 
Až do 4.kolena můžeme po matce garantovat zdraví a povahu předků. Už prababička štěňátek Upward Star Tankaram měla rtg.vyhodnoceno MVDr. Snášilem CSc., potomci netrpí epilepsií,  nádorovým nebo jiným závažným onemocněním, naopak je typická dlouhověkost. 
Pokud se noví majitelé rozhodnou věnovat se některé z kynologických aktivit, rádi jim v tom pomůžeme. Pořádáme setkání odchovů, kde si navzájem vyměňujeme zkušenosti.
Labradorský retrívr je na výcvik velmi dobře zvladatelné plemeno i pro začátečníky. Jeho nekonečná chuť k jídlu je naším dobrým pomocníkem při výcviku a jeho motivací ke splnění povelu.