Chovatelská stanice psů

Dne 9.5.2017 se nám narodila černá štěňátka - vrh "I"
6 holek a 2 kluci!
Bublinka zvládla porod na jedničku s hvězdičkou!
Všechna štěňátka jsou v pořádku a zdá se, že budou po mamince - od malička jim mimořádně chutná!

Matka: Bubble My Star Royal Standard
CAJC, Best Junior, 3x CAC, 2x res. CAC, 2x Národní vítěz, BOB
HD A, ED 0/0, EIC, PRA, HNPK - vše čisté
(samostatnou stránku Bublince připravujeme)

Otec: Wizard of Oz z Grodu Hrabiego Malmesbury
HD A, ED 0/0, EIC, PRA čisté, HNPK - přenašeč

Wizard je krásný mladý pes, jehož  majitelka nám 3 dny před krytím oznámila, že pes podle všeho nenese vlohu pro žlutou barvu, jak se původně domnívala.  Naše preference však byly jasné - zdravý, nepříbuzný a anatomicky dobře stavěný pes, takže varianta případného celočerného vrhu nám vůbec nevadila a nechaly jsme se překvapit. Vrh "I" bude naší již 4. generací. Navíc jsme vsadily na podobné karty, když jsme jako otce štěňátek vybraly právě Wizarda. Vloni v květnu jsme totiž Bublinčinu sestru Bambulku nakryly Wizardovým bratrem - Walkie Talkie z Grodu Hrabiego Malmesbury. Narodil se vrh "G", z kterého jsme si nechaly pěkného černého pejska s originálním jménem Gagarin. 

Celý vrh "I" bude po rodičích čistý na PRA (onemocnění očí), EIC (výcvikový kolaps) a u nikoho ze štěňátek se neobjeví ani HNPK (strupovitost nosu).
Štěňátka jsou odchována u druhé mamky a spolumajitelky Terezky Elblové, kde je možné domluvit návštěvu.  Já si zatím užívám radosti kolem našeho čokoládového vrhu "CH".
Volní jsou už jenom kluci.  Zájemcům o žluté fenky slibujeme, že příště nakryjeme pejskem žlutým, aby se dostalo i na ně. :-)
Další informace a rezervace na tel. č. 777 849 955